Więcej treści

 • Wschodzące Gorące

  w

  Wygodne i bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości. (actius.pl)

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm Dlaczego pożyczka inwestycyjna lub oddłużeniowa od Actius? – Szybka decyzja pożyczkowa przy kwocie do 1 000 000 zł – Wypłata środków następuje już w 24 godziny – Pożyczka dla przedsiębiorców/firm pod zastaw mieszkania, lokal…

 • w

  Kredyty dla firm (www.santander.pl)

  Kredyt w Santander Bank Polska to

  Dowolny lub dedykowany cel

  Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, a może szukasz czegoś np. na realizację inwestycji? Wybierz to co najlepsze dla Twojej firmy i dopasuj rodzaj kredytu do aktualnych potrzeb.

  Elastyczny harmonogram spłat

  Rozłóż spłatę kredytu w czasie, tak aby raty nie były zbyt dużym obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

 • w

  Kredyty (www.credit-agricole.pl)

  Wybierz jeden z trzech dostępnych kredytów dla Twojej firmy: inwestycyjny, w rachunku bieżącym lub przeznaczony na zakup samochodu.

 • w

  Kredyt dla firm – PKO Bank Polski (www.pkobp.pl)

  Produkty kredytowe i pożyczki gotówkowe dla firm na finansowanie dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 • w

  Najniższa krajowa 2021 netto — ile wynosi? (praca.gazetaprawna.pl)

  W 2021 r. wzrosło minimalne wynagrodzenie, i to nie tylko dla osób zatrudnionych na umowie o pracę. Ile teraz wynosi najniższa krajowa płaca? Na jakie zarobki mogą liczyć samozatrudnieni i osoby na umowie zlecenie? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym tekście.

 • w

  Polski Ład (www.podatki.gov.pl)

  Poznaj nowy Polski Ład. Założenia: wsparcie dla obywateli i firm, ulgi podatkowe, korzystny wpływ na płace i emerytury. Sprawdź kiedy zmiany wejdą w życie.

 • w

  Podatkowy Polski Ład: Ile zmian, tyle pomysłów na ich uniknięcie (podatki.gazetaprawna.pl)

  Na giełdzie pomysłów mających uchronić przed skutkami Polskiego Ładu pojawiają się: przekształcenie w spółkę z o.o., w spółkę komandytowo-akcyjną, ucieczka za granicę, przejście na ryczałt od przychodów ewidencjonowanych albo estoński CIT.

  Eksperci przestrzegają jednak: każdy przedsiębiorca musi indywidualnie przeanalizować, co mu się opłaca. Radzą też wstrzymać się jeszcze z decyzjami.

  – Na razie jest zbyt wcześnie na podejmowanie działań. Trzeba obserwować zmiany w Polskim Ładzie, ale nie należy jeszcze, przy tak dużej skali niepewności, podejmować wiążących decyzji. Co prawda projekt jest już w Sejmie, ale nie wiemy, z czym tak do końca mamy się zmierzyć – mówi Radosław Kowalski, doradca podatkowy prowadzący własną kancelarię.

  W rozmowie z DGP podczas wrześniowego Forum Ekonomicznego w Karpaczu (rozmowa na gazetaprawna.pl) wiceminister finansów Jan Sarnowski wskazał, że w przypadku osób osiągających dochód na poziomie 12–13 tys. zł miesięcznie najbardziej opłacalną formą opodatkowania działalności gospodarczej będzie skala podatkowa. Natomiast przedsiębiorcy zarabiający więcej mogą wybrać ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, który – jak zapewnił wiceminister – ma być jeszcze prostszy niż dotychczas.

  – Na pewno najmniej atrakcyjną formą prowadzenia działalności będą: spółki komandytowe oraz jednoosobowe biznesy opodatkowane liniowo według stawki 19 proc. PIT – wskazuje Dominik Szczygieł, doradca podatkowy, radca prawny w MSDS LEGAL.

  Co ciekawe, nawet przedstawiciele Ministerstwa Finansów, prezentując pierwotny projekt Polskiego Ładu, wskazywali, że liniowcy mogą przejść np. na ryczałt ewidencjonowany. Jednym z pomysłów wymienianych jako sposób na uniknięcie skutków Polskiego Ładu jest przekształcenie indywidualnej działalności gospodarczej w spółkę z o.o.

 • Oddłużanie, kredyty konsolidacyjne

  SuperSuper

  w

  Kredyt na spłatę chwilówek: Conectum Kredyty i Pożyczki (conectumfinanse.pl)

  Conectum: Kredyt na spłatę chwilówek. Konsolidacja chwilówek.  Obejrzyj materiał i dowiedz się więcej. Ranking kredytów konsolidacyjnych 2021. Dowiedz się więcej na – conectum, kredyt na spłatę chwilówek, kredyt oddluzeniowy, conectum oddluzanie chwilowek | Luty 24, 2021

Załaduj więcej
Gratulacje. Dotarłeś do końca internetu.