w

Oddłużanie, pożyczki pozabankowe

()

Czy potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości?

Jeżeli szybko potrzebujesz szczegółów, złóż zapytanie w formularzu na końcu artykułu – oddzwonimy. Dowiedz się co oferujemy.

Jak działają pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości: mieszkania, domu, działek i gruntów komercyjnych to nowy produkt finansowy, dzięki któremu w możliwie szybkim czasie spłacisz wszystkie swoje zadłużenia. Decyzja o skorzystaniu z takiego rozwiązania to poważny krok, dzięki któremu możesz potencjalnie polepszyć swoją sytuację finansową i oszczędzić czas. Jednakże taką decyzją możesz także zaszkodzić. Przed jej podjęciem należy przeanalizować potencjalne korzyści oraz szkody, jakie może Ci wyrządzić.

Co firma powinna wziąć pod uwagę starając się o pożyczkę pod zastaw?

 • Analizę sytuacji, zadłużeń w urzędach, bankach, u kontrahentów
 • Porady techniczne na temat pożyczek zabezpieczonych nieruchomością, na przykład dotyczące oprocentowania i opłat związanych z pożyczką pod zastaw
 • Indywidualne umowy pożyczki prywatnej
 • Informacje on-line, na blogach i forach
 • Porównanie ofert kilku inwestorów odnośnie nieruchomości i możliwości finansowych
Od czego zacząć poszukiwania pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Przed rozpoczęciem poszukiwań odpowiedniego źródła finansowania warto podszkolić się w zakresie działania pożyczek pod zastaw nieruchomości. Proponujemy zacząć od poniższych elementów:

 • Rejestrację poprzez formularz poniżej, aby poznać tematykę pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości
 • Kontakt z dedykowanym Opiekunem Biznes Exclusive
Dlaczego Twoja firma mogłaby wybrać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej dowiadujesz się jak działa, czym jest i jakie są korzyści i wady takich finansowań. Jeśli rozważasz oddłużanie lub doinwestowanie firmy z pożyczką pod zastaw nieruchomości, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Planowanie rozwoju firmy, rozpoczęcie lub dokończenie realizacji projektu czy spłata całego dotychczasowego zadłużenia to dobry moment na taką decyzję. W ten sposób razem z naszymi doradcami i Inwestorami możesz zagwarantować, że Twoja sytuacja finansowa nie pogorszy się, a wręcz przeciwnie: poprawi i wpłynie na to, że zrealizujesz szybko zakładane decyzje. Wypłata środków to maksymalnie 24 godziny, a warunki są zbliżone do bankowych.

Jak spłacić pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Jak dla każdej pożyczki, należy być pewnym lub prawie pewnym że pożyczkę wraz ze wszystkimi kosztami będziemy w stanie spłacić, należy dokładnie przeliczyć jakie są łączne koszty pożyczki (odsetki, opłaty przygotowawcze, prowizje inwestora, prowizje pośredników, opłaty notarialne), aby nie spotkała nas po wypłacie przykra niespodzianka. Najlepiej gdy środki z takiej pożyczki są przeznaczone na konkretny cel.

 1. Wyprostowanie pożyczką wszystkich zadłużeń i spłata kredytem bankowym
 2. Spłata pożyczki ze zrealizowanego projektu
 3. Ostateczność: sprzedaż nieruchomości

Kilka przydatnych zagadnień, do których można przygotować się przed rozmową z doradcą:

 • Numer Księgi Wieczystej.
 • Jakiego finansowania oczekuje Twoja firma i w jakim przedziale czasowym?
 • Jaką ratę możesz spłacać?
 • Jakiej kwoty potrzebujesz?
 • Jakie masz doświadczenie z pożyczkami prywatnymi czy masz bieżące pożyczki pod zastaw?
Ważne! Czy pożyczki pod zastaw nieruchomości są bezpieczne?

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości może zrobić dla Ciebie wiele dobrego, jednak reputację tych pożyczek nadwerężyli niektórzy usługodawcy prowadzący działania mające na celu pobieranie przedpłat. Kolejną nieuczciwą praktyką są zaniżone wartości pożyczki do wartości nieruchomości oraz przejmowanie nieruchomości. Jeśli ktoś oferuje pożyczki poniżej 30% wartości nieruchomości na wsi i poniżej 50% w dużym mieście nigdy nie korzystaj z takich propozycji.
Oto kilka kwestii, które warto rozważyć:

 • Wystrzegaj się Inwestorów, agencji i firm, od których otrzymasz informację, iż na pewno uzyskasz pożyczkę przy wpłacie przedpłaty.
 • Nikt poza zweryfikowanym inwestorem z funduszu inwestycyjnego forum, nie może zagwarantować, że uzyska dla Ciebie pożyczkę. Wystrzegaj się osób, które twierdzą, że gwarantują pożyczkę prywatną pod zastaw nieruchomości pod warunkiem wpłaty przedpłaty zanim otrzymasz pożyczkę. Wartość
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości nie są oferowane na okres dłuższy niż 24 miesiące a umowy powinny zostać potwierdzone notarialnie.

Uważaj, jeżeli firma zachowuje się tajemniczo i nie wyjaśnia przejrzyście swoich zamiarówJeśli coś budzi wątpliwości, żądaj wyjaśnień.

Wybieraj rozsądnie. Rozważając skorzystanie z pożyczki pod zastaw, warto zrobić rozeznanie u Twojego Doradcy Biznes. Najczęściej będziesz miał kilka lub kilkanaście ofert Inwestorów. Wybieramy tę najlepszą.

Podsumowanie:

Pamiętaj, że dobrze prowadzony proces spłaty zadłużeń lub szybkich inwestycji może być dla Twojej firmy bardzo korzystny, dlatego upewnij się u Opiekuna Biznes forum, że podjąłeś dobrą decyzję o finansowaniu.

Zaufaj specjalistom. Pamiętaj pożyczka pod zastaw nieruchomości to produkt ryzykowny i niewłaściwe zajęcie się tematem może doprowadzić do katastrofalnych rezultatów dla Twojej firmy.

Warunki dla firm:
– od 100 tys. zł do 5 mln zł
– pod zastaw mieszkania, działki budowlanej, lokalu użytkowego, kamienicy, działki inwestycyjnej
 najdłuższy okres spłaty na rynku
– dopasowana rata miesięczna
– karencja w spłacie
– czas uzyskania w 48 h
– wpis hipoteczny jak w banku
– bez weryfikacji rejestrów dłużników i bez wpisów do rejestrów

Jak uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości na wyjście z długów lub inwestycje?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany Opiekun Biznes
3. otrzymujesz parametry kredytu lub pożyczki
4. po Twojej pozytywnej decyzji wypłacamy środki maksymalnie w 24 godziny

Wypełnij formularz – w 15 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ – ODDZWONIMY DO 15 MINUT.


  Wygodny kontakt:
  +48 519 595 787
  e: info@actius.pl
  www.actius.pl

  Wstępną ofertę dostaniesz podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Pomagamy w oddłużeniu firmy.

  Twoja decyzja i wypłata środków. Wypłata środków w 24 godziny. Pożyczka zabezpieczona notarialnie.

  ***** OPINIE O POŻYCZKACH:

  “Gdybym wcześniej wiedziała, że istnieje taka firma to nie narobiłabym tylu głupstw. Teraz moje sprawy są na etapie windykacyjnym, ale specjalista z Actius Finanse pomaga mi w uzyskaniu finansowania prywatnego z funduszu inwestycyjnego.” Janina Warszawa

  “Żałuję, że wcześniej nie dowiedziałam się o ACTIUS, szukałam tyle czasu pożyczki dla mojej firmy a tutaj mam wszystko w jednym miejscu. Oddzwonił do mnie przedstawiciel i uzyskałam 100000 zł. Polecam.” Ania Z. Wrocław

  “W końcu zdecydowałam się na współpracę z tego typu firmą. Dzięki nim spłaciłam zaległości firmowe w bankach. Doradca wysłał mi na email kalkulację pożyczki, środki wypłacone tego samego dnia. Dzięki i polecam!” Stanisława Warszawa

  “O Actius dowiedziałem się od znajomych. Długo szukałem finansowania. Tutaj wysłałem 2 wnioski i uzyskałem dwie pożyczki równocześnie. Polecam na chwilowe problemy finansowe” Wojciech Łódź

  Czy podobał Ci się ten wpis?

  Kliknij i dodaj ocenę!

  Ocena / 5. Liczba głosów:

  Oceń ten artykuł jako pierwszy.

  Ponieważ uznałeś ten post za użyteczny...

  Śledź nas w mediach społecznościowych

  Bardzo nam przykro, że nie spodobał Ci się ten wpis!

  Pozwól nam poprawić ten wpis!

  Jak możemy poprawić wpis?

  Co myślisz?

  Napisane przez Sezoneo

  Sezoneo.com - porównywarka usług, produktów, cen. Szukasz porównywarki usług, produktów i cen najczęściej udostępnianych w mediach społecznościowych? Finanse, kredyty, pożyczki, oddłużanie, AGD, RTV, komputery, samochody, nieruchomości i więcej. Sezoneo.com jest do Twoich usług.

  Jeśli szukasz najnowszych wiadomości, zweryfikowanych usługodawców, dobrych cen i produktów - zacznij od Sezoneo.com

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Ładowanie…

  0
  Porównywarka OC

  Porównywarka OC: Odczuj różnicę. OC od 252 zł!

  Forum kredytowe: Kredyt oddłużeniowy na wyjście z długów. (forum-kredytowe.org)