w

Akcja Diip.pl 2022

Sezoneo.com konsolidacja chwilówek, porównanie usług, produktów i cen
0
(0)

Szukasz finansowania?
Kredyt? Pożyczka?
Nie dokonuj przedpłat przed uzyskaniem środków!

Co raz częściej słyszymy i czytamy o naciąganiu nieświadomych klientów na przedpłaty, polisy ubezpieczeniowe czy inne podobne koszty przed uzyskaniem finansowania.

Diip.pl jako portal opiniotwórczy wychodzi z akcją “pożyczka bez przedpłat”. Nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy przed uzyskaniem finansowania. Nie uzyskasz ani pożyczki a jedynie stracisz pieniądze.

Często zdarza się, że na różnych grupach na Facebook’u czy pod ogłoszeniami na portalach ogłoszeń, odpowiadają osoby, które oferują pożyczki bez żadnych zabezpieczeń, w mniejszych czy większych kwotach – jednak warunkiem ich udzielenia jest wcześniejsza wpłata, nazywana np. polisą ubezpieczeniową lub podobnie.

Odpowiedzi te są często pisane łamaną polszczyzną, przez Google Translator, konta są niewiarygodne, maile pochodzą od osób z zagranicy. Ostrzegamy – nie dokonuj żadnych wpłat takim osobom.

Umowy, które wysyłają te osoby są nieprawdziwe, często niezgodne z prawem, a nawet tłumaczone w translatorze.

Dlaczego nie korzystać z takich usług i nie dokonywać przedpłat?

Bo nigdy nie uzyskasz pożyczki, a oferty to zwykłe oszustwa i wyłudzenie pieniędzy. Zostaniesz bez pieniędzy i bez pożyczki, na Facebooku najczęściej będziesz zablokowany a pieniędzy nie odzyskasz.

Co zatem zrobić jeśli koniecznie chcesz uzyskać finansowanie?

Korzystaj jedynie z zaufanych firm, inwestorów czy funduszy. Jak znaleźć odpowiedni fundusz? Na Diip.pl posiadamy jedynie zweryfikowane firmy. Na rynku obecnie produkt pożyczkowy bez weryfikacji baz dłużników praktycznie nie istnieje. Zatem wyszukiwanie na siłę pożyczek i dokonywanie przedpłat, to strata pieniędzy i brak perspektyw na uzyskanie kredytu czy pożyczki. Musisz pogodzić się z tym, że takiej pożyczki nie dostaniesz.

Co mogę zrobić, żeby wyjść z długów bez kolejnej pożyczki?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest szukanie dodatkowych środków finansowych w swoim raporcie BIK! Co to oznacza? Zgodnie z wyrokiem TSUE masz możliwość odzyskania pieniędzy za wcześniej spłacone kredyty i pożyczki, za pożyczki i kredyty konsolidowane. Jak uzyskać dodatkowe środki? Na rynku pojawiło się wiele firm, które odkupują tzw. zwroty prowizji, oczywiście pobierając przy tym wynagrodzenie dla siebie. Często niemałe.

Czy podobał Ci się ten wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten artykuł jako pierwszy.

Ponieważ uznałeś ten post za użyteczny...

Śledź nas w mediach społecznościowych

Bardzo nam przykro, że nie spodobał Ci się ten wpis!

Pozwól nam poprawić ten wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Co myślisz?

Napisane przez Sezoneo

Sezoneo.com - porównywarka usług, produktów, cen. Szukasz porównywarki usług, produktów i cen najczęściej udostępnianych w mediach społecznościowych? Finanse, kredyty, pożyczki, oddłużanie, AGD, RTV, komputery, samochody, nieruchomości i więcej. Sezoneo.com jest do Twoich usług.

Jeśli szukasz najnowszych wiadomości, zweryfikowanych usługodawców, dobrych cen i produktów - zacznij od Sezoneo.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Conectum Finanse: Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw (conectumfinanse.pl)

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Kredyty gotówkowe: kto może się ubiegać i jakie są warunki (forum-kredytowe.org)